loading

O firmie

Opel Polaczek powstał w 1999 roku. Nasza Firma rozwija się prężnie, wysokie cele jakie zostały postawione są realizowane od pierwszych dni istnienia co pozwoliło w 2002 roku na rozbudowanie naszej Firmy o kolejny autoryzowany punkt dealerski Opla.

Klienci korzystający z naszych usług są w pełni profesjonalnie obsługiwani. Oferujemy duży zakres możliwości zakupu samochodów począwszy od kredytów złotówkowych, promocyjnych po przez leasing. W naszej Firmie można również ubezpieczyć samochód na ciekawych warunkach. 

Umożliwiamy klientom pozostawienie używanego samochodu w rozliczeniu, prowadzimy również komis gdzie skupujemy samochody różnych marek.

Od początku naszym głównym celem było spełnianie oczekiwań naszych klientów dla tego celu powołaliśmy zespół doskonałych fachowców zawsze gotowy służyć pomocą i fachową radą w zakresie sprzedaży samochodów, usług serwisowych, zakupu części zamiennych i usług blacharsko-lakierniczych. Nasz warsztat należy do autoryzowanej Sieci Naprawczej PZU w którym także przyjmujemy zgłoszenia szkód oraz prowadzimy pełną ich likwidację. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i w pełni postaramy się zaspokoić potrzeby oraz sprostać oczekiwaniom, jakie macie Państwo w stosunku do marki Opel oraz naszej firmy.

Do góry